WENTUR İADE VE İPTAL KOŞULLARI

 

wentur.com aracılığıyla çevrimiçi satın alınan tüm tur paketlerinde "Kısmi İptal" uygulanabilmektedir. 

 

Kısmi İptal Koşulları aşağıda belirtildiği gibidir:

 

1) Çevrimiçi satın alınan tur paketlerinin içeriğinde bulunan hizmetlerden; uçak ve etkinlik biletlerinde hiçbir koşulda iade, iptal ve değişiklik uygulanmamaktadır. 

 

2) Kısmi iptal koşulları kapsamında; satın alınan tur paketi içeriğinde belirtilmiş olan etkinlik tarihinden 10 gün öncesine kadar konaklama ve transfer hizmetlerinde Wentur tarafından belirlenen tutar üzerinden iade veya değişiklik yapılabilmektedir. Etkinlik tarihine 10 günden az bir zaman kala yapılacak olan  iade, iptal ve değişiklik talebi yapılan paketlerde kısmi iptal koşulları uygulanamamaktadır.

 

3) Etkinlik tarihine 10 günden az bir zaman kala satın alınmış olan tur paketlerinde kısmi iptal koşulları uygulanamamaktadır.

 

4) Satın alınan tur paketi içeriğinde belirtilen etkinlik gününün organizatörler veya  resmi kurumlar tarafından değiştirilmesi durumunda wentur.com yeni belirlenen etkinlik tarihini kapsayacak değişikliği yapmayı garanti eder. 

 

5) Satın alınan tur paketi içeriğinde belirtilen etkinlik gününün organizatörler veya  resmi kurumlar tarafından tamamen iptal edilmesi durumunda wentur.com para iadesi yapmayı garanti eder. 

 

6) wentur.com 'un çevrimiçi satışını gerçekleştirdiği tur paketlerinde müşteri tarafından yapılacak isim, soyisim (TC Kimliğinde yazan tam isim ve soyisim) ve tarih hataları müşterinin kendi sorumluluğu altında olup bu konuyla alakalı wentur.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

7) wentur.com 'dan çevrimiçi alışveriş yapan kişiler mevzu bahis iade, iptal ve değişiklik şartlarını kabul etmiş sayılırlar.