Wentur Hakkında

 

Türkiye'de uygulanan turizm anlayışına farklı bir bakış açısı getirme amacıyla kurulan Wentur, dünyadaki popüler etkinlikleri ve farklı konseptteki turları ulaşılabilir kılmak adına faaliyetlerine başlamıştır. Spor ve Eğlence turları konusunda deneyimli ekibimizle, kişiye özel turizmin yaratıcı yönünü ortaya çıkarmayı, yaptığımız işten keyif almayı ve keyif aldığımız işleri size sunmayı kendimize hedef olarak belirledik.

 

Wentur'un sizin için tasarladığı dinamik paket sistemi sayesinde, dünyaca ünlü etkinliklere katılmak için özel seyahat planınızı oluşturabilir; uçak bileti, etkinlik bileti, konaklama ve transfer hizmetlerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

 Popüler etkinliklerin yanı sıra, "Aynı Rotalar, Farklı Temalar" sloganıyla Türkiye'de ilk kez hazırlanan konsept turlar sizi hayranı olduğunuz kahramanların büyülü atmosferi ile buluşturacak.

 

12 yıldır turizm sektöründe hizmet veren Cemay Turizm ve Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Wentur, müşteri odaklı anlayışı ve yenilikçi perspektifi ile sunduğu turların sizde unutulmaz anılar bırakmasını hedeflemektedir.